Koçluk & Mentorlük Yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz

Koçluk ve mentorlük kavramlarının tanımlarında ve uygulamalarında bir takım farklılıklar mevcuttur. Fakat iki çalışma yönteminde de belirli süreliğine taraflar arasında profesyonel bir iş ilişkisi oluşmaktadır. Bu noktada tarafların çalışma prensiplerinin birbiriyle uyumlu olması elbette ki çok önemlidir. Diğer yandan müşterilerin koçluk veya mentorluk hizmeti almak için zihinsel olarak hazır olması gerekmektedir. Ne yapmak istediğini bilen ve o alana odaklanan kişi veya kurumlar tarafımızca ideal bir müşteri profili olarak görülmektedir.

Koçluk ve mentorlük çeşitli sektörlerde kullanımı olan hizmetlerdir. Biz E-CO Danışmanlık olarak sizlere,  proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında koçluk ve mentorlük hizmeti sunuyoruz.

Koçluk & Mentorlük Hizmetlerimiz

İş Modeli Geliştirme

Girişimciler için iş planı hazırlama ve iş modeli geliştirme iş fikrinin hayata geçirilmesi veya mevcut girişimin sürdürülmesi için büyük önem arz etmektedir.

İş modeli geliştirmek için farklı yöntemler ve farklı araçlar mevcuttur. Her bir yöntemin aslında tek bir amacı vardır: Neyi? Nasıl? Ne kadara? Nerede? Kime satacağım? gibi önemli soruların girişimci tarafından  cevaplandırılmasıdır.

Biz E-CO Danışmanlık olarak; iş modeli geliştirmek isteyen veya iş modelini revize etmek isteyen firma ve girişimcilere mentorlük hizmeti sunuyor, hibe veya yatırım almaları için destekliyoruz.

©2018 E-CO Consulting & Coaching. All Rights Reserved.