Vizyonumuz Yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz

Önümüzdeki 5 yıl içerisinde elde edeceğimiz başarılarla, sadece Türkiye’de değil global pazarlarda da tercih edilen ve çözüm ortağı olarak kabul edilen firma olmak


Misyonumuz

Ar-Ge, İnovasyon ve Girişimcilik ekosisteminin geliştirilmesine yönelik elde edeceğimiz yeni başarılarla, siz değerli müşterilerimizle birlikte, geleceğin dünyasını tasarlamaya devam etmek.

E-CO Consultıng & Coachıng

Firmamız 2015 yılında teknoloji yönetimi ve ticarileştirmesi alanında 10 seneden fazla deneyime ve yenilikçi bakış açısına sahip ekibi ile müşterilerine en uygun ve yaratıcı çözümleri sunmak için kurulmuştur.

Kurulduğumuz tarihten bu yana Ar-Ge ve İnovasyon sektöründe proje geliştirme ve danışmanlık hizmeti sunarak, hem yurt içinde hem de yurt dışında birçok başarıya imza atmış bulunmaktayız. Sunduğumuz hizmetleri bünyemizde bulunan multidisipliner yapıya sahip ve alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla gerçekleştiriyoruz. Alanında uzman kişi ve kurumlarla iş birliği halinde çalışıyor, yeni yetenekler kazanıyor ve bu yeteneklerimizi kurumsal bir şekilde müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Şimdiye kadar birlikte çalıştığımız müşterilerimiz farklı illeri, ülkeleri ve sektörleri temsil etmektedir. Dünyanın neresinden olursa olsun, gelen talepler titizlikle değerlendirilmekte ve planlanan yatırım veya proje ile ilgili detaylı çalışma yapılabilmesi için, uzmanlarımız ilgili işletmeyi/kuruluşu yerinde ziyaret ederek fizibilite analiz çalışması gerçekleştirerek kuruma özel hizmet planını hazırlamaktadır.

Yurtdışı pazarlara açılmak isteyen ve uluslararası arenada büyümek isteyen firmalara sunduğumuz hizmet kalitesini artırmak için İrlanda ve ABD menşeili 2 uluslararası firmayla stratejik işbirliğimiz bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda başvurduğumuz ve yararlandığımız, yabancı uzmanlardan oluşan geniş bir uzman havuzumuz bulunmaktadır.

©2018 E-CO Consulting & Coaching. All Rights Reserved.