Koçluk & Mentorlük Yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz

Koçluk ve mentorlük kavramlarının tanımlarında ve uygulamalarında bir takım farklılıklar mevcuttur. Fakat iki çalışma yönteminde de belirli süreliğine taraflar arasında profesyonel bir iş ilişkisi oluşmaktadır. Bu noktada tarafların çalışma prensiplerinin birbiriyle uyumlu olması elbette ki çok önemlidir. Diğer yandan müşterilerin koçluk veya mentorluk hizmeti almak için zihinsel olarak hazır olması gerekmektedir. Ne yapmak istediğini bilen ve o alana odaklanan kişi veya kurumlar tarafımızca ideal bir müşteri profili olarak görülmektedir.

Koçluk ve mentorlük çeşitli sektörlerde kullanımı olan hizmetlerdir. Biz E-CO Danışmanlık olarak sizlere,  proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında koçluk ve mentorlük hizmeti sunuyoruz.

Koçluk & Mentorlük Hizmetlerimiz

Fikir Geliştirme Kampları

Ar-Ge ve inovasyon kapasitesinin geliştirilmesinde olmazsa olmaz etkinliklerden biri, multidisipliner çalışma gruplarından oluşan fikir geliştirme kamplarıdır. Biz talep doğrultusunda girişimciler için interaktif fikir geliştirme kampları düzenliyor, onları uluslararası düzeyde faydalanabilecekleri bir network ağıyla buluşturuyoruz.

©2018 E-CO Consulting & Coaching. All Rights Reserved.