Koçluk & Mentorlük Yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz

Koçluk ve mentorlük kavramlarının tanımlarında ve uygulamalarında bir takım farklılıklar mevcuttur. Fakat iki çalışma yönteminde de belirli süreliğine taraflar arasında profesyonel bir iş ilişkisi oluşmaktadır. Bu noktada tarafların çalışma prensiplerinin birbiriyle uyumlu olması elbette ki çok önemlidir. Diğer yandan müşterilerin koçluk veya mentorluk hizmeti almak için zihinsel olarak hazır olması gerekmektedir. Ne yapmak istediğini bilen ve o alana odaklanan kişi veya kurumlar tarafımızca ideal bir müşteri profili olarak görülmektedir.

Koçluk ve mentorlük çeşitli sektörlerde kullanımı olan hizmetlerdir. Biz E-CO Danışmanlık olarak sizlere,  proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında koçluk ve mentorlük hizmeti sunuyoruz.

Koçluk & Mentorlük Hizmetlerimiz

Pitching

Yatırımcı karşısına çıkmak tüm startuplar için heyecan dolu bir serüvendir. Sunuma hazırlanırken konunun bütününe hakim olmalı ve yatırımcıların sorularına hazırlıklı olmalısınız. Biz talebiniz doğrultusunda bir yatırımcı gözüyle size doğru soruları soruyor ve sunumunuzu mükemmelleştiriyoruz.

©2018 E-CO Consulting & Coaching. All Rights Reserved.