Koçluk & Mentorlük Yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz

Koçluk ve mentorlük kavramlarının tanımlarında ve uygulamalarında bir takım farklılıklar mevcuttur. Fakat iki çalışma yönteminde de belirli süreliğine taraflar arasında profesyonel bir iş ilişkisi oluşmaktadır. Bu noktada tarafların çalışma prensiplerinin birbiriyle uyumlu olması elbette ki çok önemlidir. Diğer yandan müşterilerin koçluk veya mentorluk hizmeti almak için zihinsel olarak hazır olması gerekmektedir. Ne yapmak istediğini bilen ve o alana odaklanan kişi veya kurumlar tarafımızca ideal bir müşteri profili olarak görülmektedir.

Koçluk ve mentorlük çeşitli sektörlerde kullanımı olan hizmetlerdir. Biz E-CO Danışmanlık olarak sizlere,  proje yönetimi ve iş geliştirme alanlarında koçluk ve mentorlük hizmeti sunuyoruz.

Koçluk & Mentorlük Hizmetlerimiz

KOBİ Koçluğu

Koçluk sistemi, firmaların yaratıcılığını maksimize eden ve problem çözme sürecini destekleyen bir hizmettir. Özellikle startupların büyüme evresinde ihtiyaç duyduğu KOBİ koçluğu, firmaların iç ve dış çevresini daha iyi tanımasını sağlamaktadır.

Bizim verdiğimiz Koçluk hizmeti, minimum altı aylık kapsamlı bir süreç olan bir paket destek hizmetidir. Öncelikle firmaların detaylı mevcut durum analizi yapıp, belirlenen ihtiyaç ve gereksinimler doğrultusunda firmanın stratejik yol haritası çizmekteyiz. Bu süreçte müşterilerimizi, düzenli aralıklarla yerinde ziyaret edip, gelişimini aylık gelişme raporları ve sürecin sonundaki sonuç raporu ile takip edip ilgililere raporlanmaktayız.

©2018 E-CO Consulting & Coaching. All Rights Reserved.