Eğitim Yenilikçi, kaliteli ve müşteri odaklı yaklaşımımızla fark yaratıyoruz

Ar-Ge ve İnovasyon ile uluslararasılaşmada öğrenme süreci halen devam eden bir sanayileşme süreci yaşamaktayız. Dolayısıyla kalifiye insan kaynağı tarafından, iş dünyasına gerçekleştirilen bilgi transferi hala kritik bir öneme sahip. Çünkü firmaların mevcut imkanlardan yararlanmaları, ihtiyacı olduğu bilgiye ulaştığı oranda mümkün olmaktadır.

Biz E-CO Danışmanlık olarak, TTO, Teknopark ve diğer bölgesel kuruluşlar ile ortak çalışma alanları yaratarak, ekosistemin gelişimine katkıda bulunuyoruz. Eğitimlerimizi modül sistematiği ile bir süreç yönetimi olarak gerçekleştiriyor, teorik ve uygulamalı olarak öğrenmeye dayalı içeriklerden oluşturuyoruz.

Networkümüzde bulunan alanında uzman kişilerden oluşan eğitmen kadromuzla hizmet sunuyoruz.

Eğitim Hizmetlerimiz

Dijital Pazarlama

Dijital pazarlama, geleneksel iş modellerinin aksine, işletmelerin ürün veya markalarını daha geniş müşteri kitlelerine ulaştırmak amacıyla internet, mobil ve diğer interaktif platformları kullanarak online pazarlama çalışmaları yürütmesidir. Dijital dünyada var olma çabası hemen hemen her işletmenin ilgisini çeken bir konudur.

Teknik ve stratejik beceriler gerektiren dijital pazarlama ile ilgili uzmanlık kazanmak istiyorsanız bizimle irtibata geçip eğitimlerimizden yararlanabilirsiniz.

©2018 E-CO Consulting & Coaching. All Rights Reserved.