Çiğdem Toraman

Geri Dön

StartersHub ABD Genel Müdürü Cigdem Toraman, pazarlama, reklamcılık, teknoloji, medya, finans, perakende ve risk sermayesi alanlarında önemli deneyime sahiptir.

1990'ların başında İstanbul Menkul Kıymetler Borsası (Borsa İstanbul) için elektronik ticaret sistemi kurma, 1990'ların ikinci yarısında Karma International'ın tüm araştırma ve geliştirme faaliyetlerini yönetme dahil olmak üzere 30 yıllık kariyerinde sürekli olarak lider roller oynamıştır. Doğan Holding'de, Doğan Gazetecilik'te Medya Satış, Pazarlama ve Teknolojiden Sorumlu Grup Direktörü ve daha sonra Doğan Online'ın özel alışveriş sitesinde 10 yıl Genel Müdür olarak görev yapmıştır.

2012-2013 yıllarında global bir kişiselleştirme teknolojisi firmasının ülke çapındaki operasyonlarını yönettikten sonra e-ticaret / perakende sektöründe kendi işini kurmuştur.

Şu anda Çiğdem Toraman'ın çeşitli girişimlerde danışman veya yönetim kurulu üyesi olarak sorumlulukları bulunmaktadır (Monument, Segmentify, Asya.ai, Flixier, RydeOn, Teleporter, Wisboo, Mindhood, Knowt, Smart Mimic, Meditopia, Thread In Motion, Poltio, Kimola, PulpoAR, Cinema8, Alegra, Decktopus). Çeşitli üniversitelerde ve kurumsal firmalarda pazarlama, e-ticaret, dijital ve sosyal medya, iş geliştirme, satış ve girişimcilik dersleri vermektedir.

©2018 E-CO Consulting & Coaching. All Rights Reserved.